Wilhelm Schlote - Couleur giclée TULIPES en PASTEL Signé à la main
Non signé ou signature illisible - Madone du Divin Amour
Christiaan Bastiaans - 1259 après JC
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Réaliste |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 20 x 15 cm (h x l) |
incl. cadre | 34 x 29 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Krachtig portret door de Haagse kunstenaar Theo Bitter. Ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (50/100), en ook gesigneerd in de plaat. In strakke, goudkleurige metalen lijst, achter glas en met passe-partout.
Afmetingen: 34cm x 29cm (incl. lijst), 20cm x 15cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Als dat echt niet lukt dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-6-2018 à 12:27 |
Heure de fin | 23-6-2018 à 21:50 |