Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Artiste du droit d'auteur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 75 x 81 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 180 |
Karakteristieke, intense compositie van Theo Mackaay. Zeefdruk op dik papier, met stift gesigneerd, gedateerd (‘99) en genummerd (133/180). Blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting, de meesterdrukker, rechtsonder. In zeer goede conditie; het enige wat er op het werk is aan te merken is dat de signatuur en nummering enigszins “uitlopen”.
Afmetingen: 81cm x 75cm (blad), 75cm x 70cm (beeld)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-10-2021 à 17:53 |
Heure de fin | 26-10-2021 à 19:45 |