Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Valentin Bakardjiev - Huile sur toile, Dalem
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Titel: Vrachtwagen I
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst:73cm x 73 cm
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Foto op geschept papier
Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst
Conditie: In perfecte staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 850,00
Expédition | |
Heure de début | 19-2-2016 à 19:45 |
Heure de fin | 4-3-2016 à 19:45 |