Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Kunstenaar : Elisabeth Francoise (Tjieke) Roelofs-Bleckmann (1877-1976)
Titel : " knielend vrouwelijk naakt "
Datering : omstreeks 1920/1930
Medium / Techniek : Aqguarel op papier
Maten : 40 x 30 cm ( bladmaat ) 50 x 40 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed.
Tjieke Roelofs was de dochter van de schilder Willem Christiaan Bleckmann en vrouw van de bekende Haagse school schilder Albert Roelofs. Tjieke Roelofs schilderde en aquarelleerde vaak landschappen en bloemstillevens in de stijl van de Haagse school. Daarnaast was ze een goed portret schilderes. Ze was lid van Pulchri Studio in Den Haag. Werk van haar hand is spaarzaam, want na haar huwelijk met Albert Roelofs richtte ze zich meer op het moederschap en had ze weinig tijd om te schilderen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-1-2018 à 20:16 |
Heure de fin | 4-2-2018 à 22:21 |