Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Ouderwetsch hollandsch naakt van Toon van de Muysenberg. Pastel / inkt op papier., ca. 1935 - Ingelijst in oude, nette lijst met zwart passepartout. Beeldmaat ca. 60 x 35
Spiegeling helaas door fotos-achter-glas, natuurlijk is de pastel in perfecte staat.
Expédition | |
Heure de début | 19-6-2015 à 13:06 |
Heure de fin | 24-6-2015 à 13:06 |