Bettina Rheims - Chambre Close, 26 août, Paris
Elva Polyakova - Le printemps à Amsterdam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Toon Wegner
Titel: 1=1
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Linosnede
Oplage: 1/16 ex.
Afmeting (afbeelding): 57 x 39 cm
Afmeting (incl. lijst): 81,5 x 61,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Redelijk goed
Soort Lijst: Aluminium met glasplaat
Opmerkingen:
Een nette Linosnede van Toon Wegner.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan enkel in overleg en zal resulteren in de verwijdering van de glasplaat tenzij anders overeengekomen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-6-2018 à 15:23 |
Heure de fin | 21-6-2018 à 20:45 |