Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Corrida de Torros
Dynamisch en sfeervol werk van Geertruida Borst-Krake (Zeewolde)
Techniek: gemengd op rijstpapier Formaat: 50 x 40 cm Kunstenaar: r.o. gemonogrammeerd GK Incl. zwarte allumnium lijst
Geertruida Borst-Krake (Zeewolde) laat zich niet beperken door vorm, materiaal of kleur. Zonder vooropgezet plan gaat zij aan het werk tot het beeld ontstaat dat vertelt wat zij uit wil drukken. Het experiment is een belangrijk onderdeel van haar werk. Haar werk komt sterk en expressief over. Zij combineert herkenbare elementen met abstractie. Voor de toeschouwer blijft er zo ruimte om een eigen interpretatie aan het werk te geven.
Expédition | |
Heure de début | 4-8-2014 à 22:33 |
Heure de fin | 11-8-2014 à 22:38 |