Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Takis is als kunstenaar vooral bekend door zijn ontwerpen van lampen en kinetische objecten.
Als schilder/tekenaar neemt hij een minder belangrijke plaats in tussen zijn vrienden en kunstbroeders zoals Calder, Miro, Alechinsky, Chillida, Gardy-Artigas, etc.
Van deze kunstenaars heeft Maeght-Paris van heel veel werken het beeldrecht gekocht. Alleen Maeght mag dit werk (her)uitgeven.
Zo ook van enkele kunstwerken van Takis. Dit is er een van. Het is een duidelijke verwijzing naar zijn voorliefde voor lampen.
Titel: Cadran.
Materiaal: Kleurenlithografie op Bütten papier.
Afmetingen blad: 74 x 52 cm. (Groot!)
Afmetingen beeld: 70 x 50 cm.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Oplagenummer: 1/150. LET OP! De afbeelding heeft een ander oplagenummer.
Dit is een wereldwijde uitgave, dus zeldzaam.
Jaar: 1981.
Conditie: In goede staat.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending. Het item wordt goed verpakt verzonden.
ZZIM
Expédition | |
Heure de début | 21-5-2018 à 14:40 |
Heure de fin | 27-5-2018 à 15:40 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |