Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een werk van de Amerikaanse schilder Vincent Cavallaro uit 1960.
Gesigneerd en ingelijst.
TITEL: Zonder titel / titel onbekend.
TECHNIEK: Olieverf op doek.
JAARTAL: 1960.
GESIGNEERD: rechtsonder.
AFMETINGEN: Lijst: 57 x 65 cm (b x h).
Afbeelding: 55,5 x 63,5 cm (b x h).
INGELIJST: In een metalen lijst. Ingelijst in Pittsburgh (VS) door Jacobson Picture Frame Co.
HERKOMST: Afkomstigt uit de Verenigde Staten.
CONDITIE: Het werk is in goede staat, maar heeft wel craquelé. De lijst heeft slijtplekjes (zie de foto’s).
-KLAAR OM OP TE HANGEN.
ZIE OOK DE 7 FOTO’s.
KUNSTENAAR: Vincent Cavallaro.
Vincent Cavallaro (1912-1985), was een Amerikaanse schilder, beeldhouwer en abstracte kunstenaar. Geboren en opgegroeid in Italië. Hij studeerde Kunst aan de Brera academie in Milaan (1933).
In de Verenigde Staten werkte hij in het begin als restaurateur van canvasdoeken en animatiefilm-medewerker.
Hij diende van 1942 tot 1946 in het Amerikaanse leger. Hij ontving in 1941 een award van MoMA (Museum of Modern Art, New York) voor zijn “War-poster”. Hij werkte in opdracht van the National Gallery of Art mee aan het "Man in Space" program, in 1968. Ook maakte hij in opdracht grote muurschilderingen en monumenten.
Werk van Vincent Cavallaro bevindt zich in musea (o.a. National Air and Space Museum en the National Gallery of Art), particuliere collecties en openbare gebouwen.
(Bron: Wikipedia e.a.)
Afhandeling:
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 24-8-2014 à 15:46 |
Heure de fin | 7-9-2014 à 15:51 |