Jan Steen (II) - Statue en bronze, Jambes
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Zeldzame, analoge zwart/wit-foto van de befaamde kunstfotograaf Vitaly Butyrin, getiteld 'Dream' en afkomstig uit de collectie 'Civilizations'. Dit is de originele foto die in 1989 tentoongesteld is op de 6e Salon International de La Celle-Saint-Cloud (Frankrijk) en de Salon International de Navidad de Fotografia de Gijon (Spanje). Etiketten op de achterzijde getuigen hiervan.
Kunstenaar: Vitaly Butyrin (Vitalijus Butyrinas) (Rusland/Litouwen, 1947)
Titel: Dream
Jaartal: 1983
Afmetingen: 23 cm x 16,5 cm (foto), 38 cm x 28,5 cm (karton)
Techniek: zwart/wit-foto
Signatuur: verso gesigneerd, monogram blinddruk aan voorzijde
Conditie: in goede staat, met gebruikssporen
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Sittard, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Sittard, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-4-2017 à 19:30 |
Heure de fin | 5-5-2017 à 14:30 |