Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristiek werk van de Duitse kunstenaar Volker Bussmann. Zeefdruk op glad geplastificeerd papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (73), getiteld en genummerd (12/100). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 60cm x 60cm (beeld)
ZZABS
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-5-2017 à 20:23 |
Heure de fin | 23-5-2017 à 8:57 |