Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar; Wally Elenbaas
Techniek; Aquarel
Titel; Noord Frankrijk. Reisschets van Wally Elenbaas gemaakt tijdens zijn reis door Noord Frankrijk.
Ingelijst in houten lijst met passepartout. Tentoongesteldin galerie het Koetshuys Schiedam. 1987
Maten lijst; 51 X 43 Cm
Rechtsonder met potlood geschreven: Noord Frankrijk April, Regen
Maten prent; 30 X 22 CM. Met begeleidende documentatie van de tentoonstelling in het Koetshuys.
in goede staat. Kan ook opgehaald worden.
Expédition | |
Heure de début | 7-8-2014 à 15:58 |
Heure de fin | 14-8-2014 à 15:58 |