Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij (olieverf op papier) van de kunstenaar Walter Neuhof (1904-1982). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 55,5 cm. x 45,5 cm. Papiermaat: 50,5 cm. x 40,5 cm. Conditie: zeer goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
W.J. (Walter) Neuhof (1904-1982) woonde en werkte in Maastricht. Student Stadsacademie Maastricht en van H.C. Jonas. Schilderde, aquarelleerde en tekende in romantisch-impressionistische stijl. Onderwerpen: landschappen Limburg en stadsgezichten Maastricht. Werk in het Bonnefantenmuseum Maastricht.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-4-2017 à 3:28 |
Heure de fin | 4-5-2017 à 3:28 |