Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Zeer fraai werk van de Belgiësche fijnschilder Walter Visser
Olieverf op masonite 40 x 35 cm in mooie lijst 53 x 48 cm
Hij behoorde tot de Antwerpse Realistische school.
Hij stamde uit een oude schildersfamile, zijn grootvader, Willem Visser 1895-1951 leerling van Opsomeren genoot in zijn tijdwinst de Scheldestad vooral bekendheid als dier- en landschapschilder
zijn werk is te vinden in binnen en buitenland
Expédition | |
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-10-2017 à 15:50 |
Heure de fin | 11-11-2017 à 15:50 |