Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1951 |
Technique | Varia |
Style | Africain |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 43 x 29 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Prachtig, origineel werk van misschien wel de grootste Zuid-Afrikaanse beeldend kunstenaar. Hij werd geïnspireerd door prehistorische kunst, vooral rotstekeningen, en hij was bevriend met o.a. Picasso, door wie hij ook beïnvloed is.
Linonede op papier, in de druk gemonogrammeerd rechtsonder, gemonteerd in een omslag passe-partout (zoals uitgegeven) en met potlood door Battiss zelf getiteld op het passe-partout. Afkomstig uit de gesigneerd uitgave “Fragments of Africa” uit 1951 (oplage 250 stuks). Echtheid wordt volledig gegarandeerd; een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, opgesteld en verstrekt bij aankoop.
Afmetingen: 43cm x 29cm (incl. omslag passe-partout), 21cm x 19cm (beeld)
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-11-2021 à 14:21 |
Heure de fin | 22-5-2022 à 14:41 |