Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Wendie Brauckmann
Titel: Sueños de Curaçao
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 78 cm x 98 cm
Oplage: 16 / 99
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In perfecte staat
U kunt de zeefdruk ophalen bij galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.
Expédition | |
Heure de début | 30-11-2015 à 18:43 |
Heure de fin | 6-12-2015 à 18:48 |