Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: "Volg je dromen"
Jaartal: 2002
Afmetingen beeld: h. 54 cm x b. 67 cm (Lijst: 80 cm x 90 cm)
Gesigneerd: ja
Oplage: 23/99
Ingelijst: ja
Materiaal: zeefdruk op papier in aluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Dit werk kan bij u afgeleverd worden door een koerier. Altijd in overleg, kosten voor koper.
Expédition | |
Heure de début | 18-5-2015 à 14:43 |
Heure de fin | 26-5-2015 à 14:43 |