Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: " De wijde wereld in "
Afmetingen:Beeld: 53 cm x 67 cm Lijst: 79 cm x 90 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 24/99
Ingelijst: JA
Materiaal: Zeefdruk op papier in alluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.
Expédition | |
Heure de début | 9-8-2015 à 20:10 |
Heure de fin | 15-8-2015 à 20:10 |