Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 76 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Conditie: uitstekend. In perfecte staat.
Editie: 150 ex. Nummer: 142. Nummers op de foto's kunnen afwijken.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 57 x 47 cm.
Nooit ingelijst.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 4 lithografieën.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Nuenen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-7-2021 à 0:40 |
Heure de fin | 1-8-2021 à 19:53 |