Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2002 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Sport |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 80 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Werner Opitz – Ijshockey
Komt uit de colectie: Ter ondersteuning van het Olympische team Salt Lake Edition “Colors in the Snow”
Bekende artiesten steunen het Duitse Olympische team op weg naar Salt Lake City. In
totaal 16 internationaal bekende artiesten, waaronder prof. Hans
Baschang, Rüdiger Eschert, prof. Max Uhlig en Giovanni Vetere, hebben op
initiatief van Gallas Verlag (München) en Deutsche Sport-Marketing de
benefieteditie “Colours in the Snow” geïnitieerd.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Genk, Belgique |
Heure de début | 17-5-2021 à 8:27 |
Heure de fin | 7-8-2021 à 16:06 |