Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 54 x 64 cm (h x l) |
incl. cadre | 70 x 78.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 80/200 |
Wil van Leeuwen geboren: 1 april 1909 te Amsterdam
De kunstschilder Wil van Leeuwen woonde en werkte in Amsterdam. Hij was leerling van J.H.A. Everts. Van Leeuwen schilderde, aquarelleerde, en was tevens beeldhouwer en emailleur in modern expressionistische trant. Hij maakte ook abstracties in ijzer. Van Leeuwen was Lid van "De Brug "te Amsterdam.
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Goed | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-7-2021 à 22:31 |
Heure de fin | 1-8-2021 à 22:55 |