Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1968 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 105 x 125 cm (h x l) |
incl. cadre | 113 x 133 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Monumentaal, abstract werk van de Rotterdamse schilder, en beeldhouwer, Willem Boon. In de jaren 60 en 70 werd zijn werk steeds abstracter en werd het opgenomen in tentoonstellingen in o.a. het Stedelijk Museum in Amsterdam.
Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (’68) linksboven, in stevige maar eenvoudige lijst. In zeer goede conditie, de lijst is wat verschoten. Nieuwe lijst eromheen is niet echt nodig naar mijn mening, deze huidige lijst kan prima worden geschuurd en overgespoten in een kleur naar keuze. Daarna is dit werk een imposante eyecatcher aan elke muur.
Afmetingen: 133cm x 113cm (incl. lijst), 125cm x 105cm (doek)
État | |
État | Très bon |
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-4-2021 à 12:03 |
Heure de fin | 12-4-2021 à 20:43 |