Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Een ingelijst werk uit 1929 van de Rotterdamse kunstenaar Willem Boon, getiteld “Werkstad”.
Gesigneerd r.o., gedateerd r.b. en ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 46 x 40 cm. Beeld, 36 x 30 cm.
Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Informatie over de kunstenaar:
Willem Boon (Dordrecht 1902-1986 Rotterdam) werd opgeleid aan de Rotterdamse academie voor Beeldende Kunsten (1918-1921) en zou zijn hele leven in Rotterdam werken. Hij was een leerling van J.G. Heijberg, A.H.R. van Maasdijk en F. Nachtweh. Hij werkte als beeldhouwer, graficus, schilder, ontwerper, aquarellist, etser, tekenaar, lithograaf en houtgraveur. Boon maakte figuurvoorstellingen en portretten, stadsgezichten, stillevens en non-figuratief werk (na 1940). Daarnaast ontwierp hij boekbanden en –omslagen. Hij was lid van de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars BBK en van het Rotterdamse R’33. Van R’33 was hij medeoprichter.
Met het bombardement op Rotterdam in mei 1940 is een groot deel van Boons vroege werk verloren gegaan.
Titel: Werkstad.
Kunstenaar: Willem Boon.
Techniek: Druk van een houtsnede op papier..
Jaartal: 1929.
Afmetingen: Lijst, 46 x 40 cm. Beeld, 36 x 30 cm..
Ingelijst: Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Onbekend.
Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
Klaar om op te hangen.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Expédition | |
Heure de début | 12-1-2016 à 20:47 |
Heure de fin | 20-1-2016 à 21:47 |