Henri de Toulouse-Lautrec - Lithographie, Conversation matinale (d'après "Elles") - Encadrée
A.R. Penck - L'esprit de l'Europe
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2006 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 72 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | H.C. VI/III |
Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014)
Brauck begon zijn loopbaan in 1963 met een studie aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam. Een opleiding die hij, zoals een goed kunstenaar in de zestiger jaren betaamde, niet afmaakte. Na vele jaren actief te zijn in de reclame- en tentoonstellingswereld voelde Brauck er toch meer voor om zich volledig met de kunst bezig te gaan houden. Hij woonde inmiddels in Harderwijk, met gezin, en ging zich volledig toeleggen op het schilderen.In 1997 startte Brauck een zeefdrukkerij waar hij zowel voor zichzelf als voor andere kunstenaars zeefdrukken vervaardigt. Het werk van Brauck geniet niet alleen in de naaste omgeving, maar ook landelijk bekendheid.
État | |
État | Bon |
Het werk is over het algemeen in een goede staat. | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nuenen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Nuenen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-9-2021 à 21:41 |
Heure de fin | 5-10-2021 à 14:00 |