Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Willem Brauck (Brauckmann)
Techniek: zeefdruk
Titel: zonder titel
Jaar: onbekend
Nummer: 500/294
Afmetingen:
- werk : 30 x 40 cm.
- lijst: 44,5 x 54,5 cm
Ingelijst: ja
Gesigneerd: Gesigneerd met potlood op voorzijde
Conditie: In zeer goede conditie.
Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.
Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.
Expédition | |
Heure de début | 29-12-2014 à 14:00 |
Heure de fin | 5-1-2015 à 14:00 |