Odon Koch - Sculpteur et graphiste suisse - gravure monochrome - édition de 200 exemplaires - signée
Led Zeppelin - **Prix réduit** Physical Graffitti Ltd Edition 1er pressage japonais 1975
Paul Blanca - Meurtrier en Espagne (signé à la main)
Jean Paul Marsman - Un véritable accroche-regard pour votre maison ou votre bureau
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Abstrait |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 11/45 |
Schitterende kleurrijke zeefdruk. Dit is nummer 11 uit de gelimiteerde oplage van 45. Het werk is met de hand gesigneerd en gedateerd (beide in potlood).
Kleurrijk werk van Brauck, ook wel Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014).
Willem Brauckmann (1946 - 2014)
Met zijn schilderijen laat Brauck zien hoe hij naar het bestaan kijkt. Hij probeert de beschouwer bewust te maken van de dualiteit binnen de huidige maatschappij: het constructieve enerzijds en het destructieve anderzijds. Het lijkt tegenstrijdig, de zwaarte van de onderwerpen en Brauck’s heldere kleurgebruik. Dat kleurgebruik is essentieel in zijn werk; “… het is voor mij de uitdrukkingsmogelijkheid….”. Brauck stond zeer maatschappijkritisch in het leven, gaf daar ook duidelijk blijk van, maar dan wel met een optimistische expressie. De energieke en expressieve penseelstreken hebben het duidelijk gewonnen van een in grond wat pessimistische visie. Ze lijken de hoop en het verlangen naar een beter beheer en gebruik van deze wereld te symboliseren. Het knappe en stralende kleurgebruik wil een weg wijzen naar een beter besef hoe prachtig onze wereld kan zijn.
État | |||
État | Bon | ||
Goed | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-2-2020 à 22:17 |
Heure de fin | 22-2-2020 à 20:42 |