Philip Vencken - Acrylique sur toile, Sans titre
Theo Koster - Sérigraphie, Paysage rouge - Encadrée
Max Klinger - Allégorie / Figure féminine assise avec génie) eau-forte aquatinte 1911
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij ('Broeksloot bij Den Haag') van de Nederlandse kunstenaar Willem Frederik Haas (1878-1960). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 38 cm. x 30 cm. Beeldmaat: 32 cm. x 24 cm. Conditie maroufle: goed. De lijst heeft enkele gebruikerssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. De echtheid wordt 100% gegarandeerd door verkoper.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-4-2018 à 18:29 |
Heure de fin | 13-4-2018 à 18:29 |