Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
WILLEM ALEXANDER KNIP 1883 - 1967
BOOT IN DE POLDER BIJ KORTENHOEF
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP PANEEL IN DE MAAT 20,5 X 40 CM
GESIGNEERD WA KNIP EN DD 1907
GEKADERD IN OUD LIJSTJE IN DE MAAT 32 X 53 CM
STAAT SCHILDERIJ REDELIJK GOED, HEEFT WEL WAT CRAQUELÉ DES TIJDS
VERNIS OOK WAT VERKLEURD
VERZENDEN AANGTEKEND
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
COMBINEREN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK BIJ AANKOOP MEERDERE KUNSTWERKEN
Garantie:
Expédition | |
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-12-2017 à 17:47 |
Heure de fin | 20-12-2017 à 21:47 |