Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Karakteristiek werk uit 1979 van Willem Smorenburg. Strandgebouw van camping Nettuno in Paestum, Italië. Aquarel op papier, gesigneerd linksonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in zeer goede staat. Werk heeft ingelijst gezeten, maar het beeld is in uitstekende staat.
Afmetingen: 56cm x 38cm (blad), 52cm x 34cm (aquarel binnen de tape)
Deze aquarel staat ook afgebeeld op een website over Willem Smorenburg, inclusief vermelding van de provenance: willemsmorenburg.com/fotosvanwerk/aquarellen-italie
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Expédition | |
Heure de début | 6-11-2016 à 23:39 |
Heure de fin | 19-11-2016 à 20:39 |