Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Witjens, Jan - Willem- Hendrik, geb. Den Haag 08-11-1884
overl. Den Bosch 14-02-1962.
Hij woonde en werkte in Den Haag, hij maakte vele reizen door Europa.
opleiding: Akademie voor B.K. te Den Haag, aanvankelijk als glazennier ,
bij E.W.F. Kerling ( 13 jaar), als kunstschilder, lessen van H.J. Weele
Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste, lithografeerde,landschappen,
figuren ( naakten) stadsgezichten, stillevens, en sneeuwgezichten.
hij staat vermeld in "De Scheen", en in de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars,
door de eeuwen heen op waarde : W.19./ hoog.!
Dit werk , stilleven met fruit, gemende techniek, pastel, r.o. gesig. 20e eeuw
is in goede staat, incl. lijst met glas/ 45x68 cm.( de lijst alleen al is zeker 50,- waard)
het werk wordt aangetekend verzonden/ kan zo aan de muur.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Baarle nassau, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Baarle nassau, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-2-2018 à 21:23 |
Heure de fin | 4-3-2018 à 21:23 |