Anneke Pinckernelle - Deux sérigraphies signées à la main : Paint Tubes, Automne
Val-Saint-Lambert - Val st Lambert - Vase Gary
Engelien Reitsma-Valenca - Félicitations 1963 - Gravure
Ids Wiersma - 2 livres, 1x en langue frisonne.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Figures |
Dimensions | 40 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 65.5 x 50.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 44 van 80 |
Willy Belinfante maakte onder andere figuurvoorstellingen, landschappen, portretten en boekillustraties in een impressionistische en figuratieve stijl. Ze exposeerde onder meer met de Pulchri Studio en een aantal keren bij kunsthandel Martinus Liernur. In 2002 verscheen een monografie ter gelegenheid van haar 80e verjaardag en werd een tentoonstelling gehouden in museum Flehite in Amersfoort.
De kunstenares overleed in 2014, op 92-jarige leeftijd.
Trivia: Sauerbier was na de oorlog kortstondig getrouwd met W.C.J. de Haas. Uit dit huwelijk werd de kunstenares Laetitia de Haas geboren.État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
linksonder zit in rode tint een kleine oneffenheid (snede of fabricagefoutje?) in het papier, valt in vooraanzicht nauwelijks op. Zie foto's. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoorn, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Hoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-3-2021 à 17:45 |
Heure de fin | 4-4-2021 à 21:16 |