Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Impressionniste |
Sujet | Figures |
Dimensions | 30 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 52 x 62 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 70 |
Willy Belinfante
Gekleurde ets van Willy Belinfante. Titel: Overleg. Genummerd 55/70. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.
Willy (ook Wil of Wies) Sauerbier werd geboren in Rotterdam als dochter van lithograaf Karel Hendrik Sauerbier (1907-1990) en Johanna van der Beek.
Willy Belinfante maakte onder andere figuurvoorstellingen, landschappen, portretten en boekillustraties in een impressionistische en figuratieve stijl] Ze exposeerde onder meer met de Pulchri Studio en een aantal keren bij kunsthandel Martinus Liernur. In 2002 verscheen een monografie ter gelegenheid van haar 80e verjaardag en werd een tentoonstelling gehouden in museum Flehite in Amersfoort.
État | |||
État | État neuf | ||
Werk is gelijst zonder glas | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Utrecht, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-10-2020 à 21:20 |
Heure de fin | 17-10-2020 à 22:22 |