Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Wim Bosma ( 1902 - 1985 )
‘Haven’
Olie op doek
Niet gesigneerd ; toeschrijving op inventaris etiket ( verso )
50 x 70 cm
Herkomst Collectie Henk Klasema , Roosendaal ( zie etiket verso )
Voordat Klasema zich toelegde op verzamelen van abstracte (geometrische ) kunst , bestond zijn collectie voornamelijk uit Nederlandse klassiek moderne kunst .
Op verso ook artikel met illustratie van Bosma bij artikel ‘ Staking in de haven, solidariteit met de zeelieden ‘ uit ‘ De Vlam , Socialistisch weekblad voor vrijheid en cultuur ‘ , 11 mei 1946 . ( artikel aanwezig )
Het werk komt uit een nalatenschap te Heemstede .
In goede conditie
Lage beginprijs !
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-12-2016 à 16:29 |
Heure de fin | 1-1-2017 à 16:34 |