Saskia Kuulkers - tableau coloré et joyeux
Robert Crumb - "La famille qui couche ensemble reste unie" 1969
Hans Vredegoor - Gravure en couleurs signée - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
Rainer Fetting - "Le Baiser" édition à 100 exemplaires numérotés
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Wim Izaks ( Eibergen 31 dec 1950 - Enschede 3 dec 1989 )
Titel : Vrije Compositie
Techniek : Olie op canvasboard
Formaat werk : 50 x 70 cm
Handgesigneerd : aan de achterzijde, Wim Izaks.
Ingelijst : Nee, mooi om in een baklijst liggend in te lijsten.
Het werk is in het echt kleurrijker dan op de afbeeldingen !!!
Het werk komt uit de tijd dat Wim zijn atelier in de oude melkfabriek had in Eibergen.
Wim zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Verzendkosten aangetekend en verzekerd, track and trace, 10 euro Nederland en 20 euro België.
Ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eibergen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eibergen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-3-2018 à 21:32 |
Heure de fin | 26-3-2018 à 22:37 |