Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Origineel Wim Izaks
Titel : Vrije Compositie
Techniek : Olieverf op linnen
Formaat werk : 24 x 30 cm
Ingelijst : Nee
Handgesigneerd aan de achterzijde : Wim Izaks
In het echt zijn de kleuren mooier dan op de afbeeldingen !!!
" Het werk zit lekker dik in de verf "
Het werk komt uit de tijd dat Wim zijn Atelier had in de oude melkfabriek in Eibergen.
Wim Izaks, ( Eibergen 31 december 1950 - Enschede 3 december 1989 ) was een nederlandse kunstschilder en zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Verzendkosten , aangetekend en verzekerd Nederland a 15 euro zijn voor de koper.
Het werk ophalen in Eibergen is ook een mogelijkheid !!!
Expédition | |
Heure de début | 8-5-2015 à 21:07 |
Heure de fin | 16-5-2015 à 21:07 |