Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Groot abstract werk van Willem Moerenhout. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘89) rechtsonder, in mooie houten lijst. Alles in uitstekende conditie, klaar om opgehangen te worden.
Afmetingen: 136cm x 56cm (incl. lijst), 130cm x 50cm (doek)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Expédition | |
Heure de début | 30-1-2017 à 10:09 |
Heure de fin | 11-2-2017 à 21:09 |