Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Olieverf op doek - gesigneerd - ingelijst
Olie op doek schilderij van Willem (Wim) van Aken
Titel: "Interieur stuk met dame aan tafel"
Hand gesigneerd: W. van Aken
Grote: (LxB) 60x70
Expédition | |
Heure de début | 25-8-2016 à 13:15 |
Heure de fin | 4-9-2016 à 13:15 |