Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Uit de vroege periode van de kunstenaar Wim van Aken, een gesigneerde aquarel nog in de orginele lijst, met aan de achterkant geschreven informatie over de schilder. Op de uiterste rechterrand bevinden zich lichte kringen van vroeger vocht. De aquarel is gedurende de jaren nooit meer uit de lijst geweest. De afmeteingen zijn: 36 x 50 cm. Het schilderij kan worden verzonden voor 6,75 euro.
Expédition | |
Heure de début | 18-3-2013 à 21:10 |
Heure de fin | 31-3-2013 à 22:10 |