Victor Vasarely - ALTAIR et CENTAURI-XXII- 1973 - 2 oeuvres
Herman Brood - Sérigraphie couleur BASEBALL
Toon Koster - Intérieur de grange avec lumière du jour incidente
Wouter Stips - Sérigraphie couleur DADDY CAT DOG --- SIGNÉE À LA MAIN
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50.5 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Eigen druk |
Ets van Wim Worm. Jaar: 1972. Afmetingen blad: H50.5 X b32. Afmetingen voorstelling: H29 x B23.5 Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat
État | |||
État | Bon | ||
Het werk is in goede staat. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-8-2018 à 15:09 |
Heure de fin | 17-8-2018 à 22:26 |