Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Nature morte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 35 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooi tijdsbeeld van Worm. Gesigneerd en betiteld. De ets kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
de ets zit onder een opgeplakt passe partout. Kom vooraf zelf vooraf even beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem. | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-3-2021 à 11:12 |
Heure de fin | 14-3-2021 à 21:42 |