Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een kapitale ets gemaakt door Wim Worm *1939. Deze grote ets heeft slechts een oplage van 20 exemplaren, dit is nr. 6. De ets is in potlood gesigneerd, gedateerd (1967) , genummerd en daarbij beschreven als 'eigen druk'. Getiteld: Hulshorst.
Fraai ingelijst. Maten: 62 cm x 58 cm. Een zeer zeldzame ets
Expédition | |
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-10-2017 à 17:30 |
Heure de fin | 20-10-2017 à 10:55 |