Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
grote abstracte kleurenlitho van veel gevraagde Duitse kunstenaar Winfred Gaul.
in potlood gesigneerd en gedateerd (zie foto) - afgedrukt in heldere kleuren op glanzend karton-achtige papier.
afm: 60 x 60 cm.- goede conditie met lichte gebruikssporen aan de randen - niet ingelijst
zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending via PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Expédition | |
Heure de début | 19-10-2016 à 16:22 |
Heure de fin | 27-10-2016 à 9:22 |