Karel Langer - Femmes au bord de l’eau
Nico Bruijnesteijn - Nature morte
Freddy Flores Knistoff - Pas de titre 2001
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kleurrijk werk van deze onbekende Duitse kunstenaar. Onbekende techniek (waarschijnlijk aquarel), gesigneerd en gedateerd (83) rechtsonder, achter glas en in houten lijst. In goede conditie.
Afmetingen: 62cm x 52cm (incl. lijst), 40cm x 28cm (binnen lijst)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Expédition | |