Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 43.7 x 33.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 35 + 9 proefdrukken I-IX, proefdruk VI |
Opbergcassette met 10 gesigneerde etsen, een los colophon en begeleidende tekst van Hans Redeker. Titels:
1.Labyrint, 173 x 194 mm.
2.Wrak, 126 x 218 mm.
3. Ontmoeting, 210 x 177 mm.
4. Ruiter, 123 x 216 mm.
5. Vliegende vormen I, 204 x 197 mm.
6. Vliegende vormen II, 205 x 187 mm.
7. Fragment, 244 x 156 mm.
8. Kop, 205 x 186 mm.
9. Pegasus, 225 x 225 mm.
10. Drie pieken, 170 x 316 mm.
Wouter van Heusden (Rotterdam, 1896 - 1982) maakte aanvankelijk naam als schilder van portretten en stillevens. De laatste hadden vaak een surrealistisch karakter en sloten aan bij het magisch realisme en surrealisme. Later kreeg de grafiek de overhand, aanvankelijk litho's, later alleen nog etsen. Hierbij ontwikkelde hij een unieke techniek met aquatint die contrasteerde met lijnen, waarbij een magische, droomachtige sfeer werd opgeroepen. Van Heusden woonde en werkte in Rotterdam-Zuid.
État | |||
État | Bon | ||
De cassette is licht beschadigd, de prenten zijn gaaf | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.