Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gave ets van Wout van Heusden, gesigneerd r.o. en: '50
Beeldafm.:26.6 x 49,2 cm. Geen oplaag vermeld.
In catalogus Gemeentemuseum dH is dit nr 42; daar wordt ook een oplaag aangegeven van 10
Niet ingelijst. Kan worden afgehaald of toegestuurd.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-2-2018 à 14:37 |
Heure de fin | 6-3-2018 à 14:42 |