Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Pum Niemeijer - Forme Féminine Abstraite - Gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Wout van Heusden uit 1975. Het werk is echtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h64 x b46,5cm. Afmetingen voorstelling: h55 x b39,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk heeft waterschade aan de rechterzijde op de witte buitenrand.. Aan de onderzijde is de witte rand verkleurd. Voor het overige in goede staat.
ZZABS
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-5-2017 à 9:35 |
Heure de fin | 28-5-2017 à 21:35 |