Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Betreft een hoogwaardige litho (Piëzografie) van een gerenomeerd kunstenaar. Formaat 52x63cm.
Prijs verlaagd naar minimumprijs waarvoor ik dit werk aanbied!!
Lijst is wel licht gekrast/beschadigd maar toont nog mooi.
Het mooie werk van deze inmiddels zeer bekende Kampense kunstenaar spreekt voor zich.
Beeld geeft een unieke kijk van binnen in het schilderij naar buiten waar de kunstenaar bezig is zijn werk te creëeren.
Prijs inmiddels behoorlijk verlaagd ten aanzien van eerdere plaatsing
Expédition | |
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-4-2017 à 22:38 |
Heure de fin | 16-4-2017 à 10:38 |