Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Set van 3 mooie grafieken van de Chinese kunstenaar Yee Cheung.
Alledrie met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen elk ca. 14/15 cm.
Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat.
Verzendkosten NL 11,00 euro, EU 15,00 euro. Wereld 25,00 euro. (stevig verpakt en aangetekend verzonden)
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Expédition | |
Heure de début | 3-8-2014 à 15:06 |
Heure de fin | 17-8-2014 à 15:06 |