Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1968 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65.5 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | XXI |
Litho van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Champ XXI. Nummer: Epreuve d'artiste. Afmetingen blad: h65.5 x b50 cm; Afmetingen voorstelling: h46.5 x b35.5 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-8-2019 à 16:50 |
Heure de fin | 26-8-2019 à 21:06 |