Wim Sinemus (1903-1987) Gouache, Geometric Compositie
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 550